Opinie o nas

„Kamienica przy ul. Rynek 55 ma dogodną lokalizację, znajduje się w samym centrum miasta Dzierżoniów. Na jej atrakcyjność wypływa bliskość różnych placówek administracji publicznej, banków oraz sklepów. Biura oferowane przez właścicieli obiektu odznaczają się wysokimi standardami. Pomieszczenia są jasne, przestronne i ciepłe. Obiekt jest również wyposażony w nowoczesną windę oraz system monitoringu. Całość sprawia, że lokale te są jak najbardziej godne polecenia dla wszystkich poszukujących siedziby dla swojej firmy. Zaś sama współpraca z firmą INWEST-CITY jak również KK TRADING będących właścicielami obiektu przebiega w sposób nienaganny i profesjonalny.”

Armada Budownictwo

„Jestem bardzo zadowolony z warunków pracy w budynku w Kluczborku przy ul. Zamkowej 6, z jakości Państwa usług oraz z zarządzania budynkiem.”

lek. stom. Wiktor Naumik

„Centrum Biurowe Zamkowa 6 w Kluczborku jest najlepszą propozycją na lokalnym rynku. Od początku spotykałam się z wielką życzliwością ze strony właścicieli i obsługi administracyjnej budynku, którą ceni się ponad wszystko przy codziennej współpracy na polu biznesowym. Wszelkie kwestie pojawiające się na tle umowy są rozwiązywane na bieżąco i w sposób satysfakcjonujący. Profesjonalizm, wysoki standard i bezpieczeństwo czynią ten kompleks miejscem przyjaznym prowadzeniu działalności gospodarczej.”

Kancelaria Notarialna Ewa Szydło

„Z Państwa kamienicy jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakość jest na wysokim poziomie.”

Robokat

Piękny architektonicznie, okazały, nowoczesny, czysty i przyjazny biurowiec.
Usytuowany w centrum miasta.

G D

Polecam, wszystko zgodnie z ustaleniami. Idealne miejsce na siedzibę biura.”

Kamila Karasowska

Bardzo dobry kontakt z firmą, doskonała lokalizacja obiektu.”

Zygmunt Ostrowski

„Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy w kamienicy Calisia Office Park. Budynek jest regularnie odświeżany, odmalowany. Każdy z lokali jest w pełni wyposażony w niezbędne media. Polecam wynajem lokali w Calisia Office Park.”

Medcare24.pl

„Callisia Office Park w Kaliszu to idealne miejsce na lokal biurowy. Na miejscu w kamienicy jest obecny Administrator, który dba o komfort i bezpieczeństwo użytkowników biur. Profesjonalizm, wysoki standard i bezpieczeństwo czynią kamienice miejscem przyjaznym prowadzeniu działalności gospodarczej.”

myślisz&masz

„Biura wynajmujemy od firmy KK Trading oraz Inwest City od 2011 roku. Budynek biurowy przy ulicy Zamkowej w Kluczborku w pełni spełnia nasze oczekiwania. Kamieniaca jest wyposażona w całodobowy alarm oraz windę. Budynek jest regularnie odświeżany, odmalowywany. Każde z lokali jest w pełni wyposażone w niezbędne media. Do dyspozycji jest również sala konferencyjna, która przydaje się w przypadku spotkań biznesowych. Na miejscu do naszej dyspozycji jest Pan Paweł – administrator budynku, który dba o porządek i zadowolenie wynajmujących. Podsumowując możemy z przekonaniem polecić wynajem lokali przy ulicy Zamkowej w Kluczborku.”

Agencja zatrudnienia COVEBO

„Współpracuję z Inwestcity już od dłuższego czasu. Lokale oferowane przez firmę są zawsze idealnie przygotowane pod prowadzenie działalności. Na duży plus zasługuje kontakt. Właściciele zawsze służą pomocą, nie ma problemów z dodzwonieniem się i załatwieniem podstawowych spraw jak remont czy konserwacja budynku. Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z Inwesticity.”

Michał Plater

Lokal położony w centrum Kalisza, architektura zachowana w starym stylu, dużo ważnych instytucji w okolicy. Bezpiecznie- siedziba główna Policji obok. Przemiły administrator.

Agata Paradowska

Najlepsze Centrum dla prowadzenia biznesu w okolicy.”

Bartize PL

Bardzo dobry kontakt z firmą, doskonała lokalizacja obiektu.”

Hubert Stopierzyński