O nas

Inwest City zajmuje się wynajmem nieruchomości dla biznesu od 1998 roku. Dysponujemy powierzchniami o różnej wielkości wyłącznie w ścisłych centrach polskich miast. Gwarantujemy wysoki standard lokali i współpracy przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Większość z naszych obiektów, których jesteśmy właścicielami znajduję się w prestiżowych, zrewitalizowanych kamienicach. Każdy z nich jest doskonałym i w pełni przystosowanym miejscem na wygodne biuro lub placówkę handlową. Nasi Klienci cenią sobie naszą elastyczność w zakresie aranżacji  wnętrz. Na życzenie możemy zająć się także pracami wykonawczymi związanymi z dostosowaniem przestrzeni do Państwa potrzeb.

Każdy z oferowanych przez nas lokali jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Budynki o większej liczbie kondygnacji wyposażone są w windy. Na miejscu obecny jest administrator, który – dzięki systemowi monitoringu i kamer – dba o komfort i bezpieczeństwo użytkowników biur. Najemcy mogą korzystać z naszych nieruchomości bez ograniczeń – przez cała dobę i przez cały rok.

Zawiązanych Umów

Ilość nieruchomości

Lata na Rynku